Mládež

Mladší přípravka

Naši nejmladší borci trénují na své první úspěchy, kategorie dětí od 4 - 8 let, trénink je zaměřen na pohybové a míčové dovednosti s postupným zapojením dětí do hry.

Mladší přípravka se účastní během roku několika turnajů, kde děti získávají házenkářské herní dovednosti.

Snažíme se každý rok zorganizovat alespoň jedno soustředění - prodloužený víkend, připravené je každoročně týdenní prázdninové soustředění (www.tralalala.cz)

Základní výbavou na trénink je sportovní oblečení, přezůvky a lahev s pitím.

Starší přípravka

Děti ze starších přípravek trénují společně s mladšími žačkami

a žáky a i díky tomu na turnajích přípravek tradičně bojují

o medailové pozice.

Turnaje jsou o víkendech na venkovních hřištích, vždy 4 turnaje na podzim a 4 turnaje na jaře. V zimě nás čekají 3 turnaje

v halách.

Mladší žáci

Medailisté z finále Poháru ČR 2018/2019

Mladší žačky

Stabilní medailistky na oblastní úrovni, letos horké želízko v ohni na plánovaném Halovém mistrovství ČR 2020, kam si již zajistily účast vítězstvím v oblastní soutěži.

Starší žáci

Nově vzniklý tým, který sbírá zkušenosti se silnějšími soupeři.

Starší žačky

Letos bude překvapením, jestli se tento nadějný tým probojuje do vrcholných soutěží ČR.

Držíme palce, ať to vyjde a ať je z toho medaile :-).

Dorostenky

Všechny dorostenky jsou hráčkami našich ligových družstev žen, takže není divu, že ve patří ke špičce ČR ve své kategorii.