Členské příspěvky

Každý člen TJ Sokol Tymákov hradí 1x ročně vždy pouze 1x členský příspěvek (sokolská známka) v příslušné výši dle věku člena (200 Kč nebo 500 Kč) + příslušný počet oddílových příspěvků dle tabulky níže.

Věkové zařazení

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

(roční)

ODDÍLOVÉ

PŘÍSPĚVKY

(roční)

CELKOVÉ

PŘÍSPĚVKY

(členské + oddílové)

SPORTOVÁNÍ V ODDÍLU

POZNÁMKA / VYSVĚTLIVKA

* 2004 a později (mládež do 18 let)

Oddílové příspěvky hradí pouze aktivní (hrající) členové jednoty

Všestrannost

* 1957 - 2003 vč.

(dospělí 18 - 65 let)

Oddílové příspěvky hradí pouze aktivní (hrající) členové jednoty

Všestrannost, Aerobic

* 1956 a dříve

(senioři nad 65 let)

Všestrannost, Aerobic

Za členy, kteří se aktivně podíleli nebo podílejí na chodu jednoty (člen výboru, trenér, rozhodčí), odvádí členské příspěvky jednota.

Cvičitelé všestrannosti a nehrající trenéři NH

• Nar. 1957 - 2003 vč:    500 Kč (jen členské příspěvky)

• Nar. 1956 a dříve:        200 Kč (jen členské příspěvky)

Upozornění: Hrající trenéři NH hradí i oddílové příspěvky!!!

studenti (18 - 26 let)

Národní házená

Nutno doložit potvrzení o studiu

Možnosti slev z oddílových příspěvků:

• Rodinná sleva - u vícečlenných rodinných skupin (rodič + dvě a více dětí) platí oddílové příspěvky druhé a každé další dítě vždy v poloviční sazbě, to platí pouze pro děti do dovršení 18 let.

Upozornění: Členové, kteří nebudou mít řádně a včas uhrazené členské a oddílové příspěvky, nebudou moci vykonávat sportovní činnost v příslušných oddílech TJ Sokol Tymákov!!!

Pokyny pro úhradu:

• Příspěvky v celkové výši (členské + oddílové) se hradí na účet T. J. Sokol Tymákov - 1033524059/6100 Equa bank. Do popisu transakce uvádějte: (účel platby + jméno plátce + rok narození). Příklad: Příspěvek NH/všestrannost 2022, Jan Novák - 1980

• Příspěvky ve shora uvedené výši je třeba uhradit nejpozději do 15. března příslušného kalendářního roku.

• Noví členové přihlášeni do 30. 6. příslušného kalendářního roku platí oddílové příspěvky v plné výši. Po přihlášení po tomto datu platí oddílové příspěvky v poloviční výši. Členské příspěvky se vždy platí v plné výši.

• Hostující členové z jiných T. J. platí jen oddílové příspěvky.

• Po uhrazení příspěvků lze obdržet potvrzení použitelné jako doklad pro získání příspěvku od Vaší zdravotní pojišťovny na pravidelnou pohybovou aktivitu (zjistěte si prosím předem podmínky Vaší pojišťovny). Potvrzení Vám rádi vystavíme.

• Pokud potřebujete doklad, kontaktujte prosím naši účetní: Ing. Petra Hránková, M: +420 725 850 375, E: petrahrankova@gmail.com

Pokyny pro přihlášku nových členů:

• Nový člen se přihlásí do Sokola vyplněním webového formuláře: https://www.ecz-sokol.cz/clen/prihlaska/18239129

• Důležité je vyplnit veškeré osobní údaje (včetně RČ), úplnou adresu trvalého pobytu a kontakt (E-mail + telefon). U nezletilých kontakt na zákonného zástupce (E-mail + telefon). Je důležité vyplnit e-mail, protože na něj bude po zaplacení příspěvků automaticky odeslán elektronický členský průkaz na příslušný rok ve formátu PDF, který si následně můžete vytisknout nebo používat v elektronické podobě. Dále doporučujeme i vložit fotografii nového člena, nebudete ji muset pokaždé na průkazku vylepovat.

• Upozorňujeme, že vyplnění veškerých údajů na přihlášce je předpokladem pro řádné přijetí nového člena do jednoty a následné vedení členské základny, bez kterého není (a do budoucna nebude možné) provést zápis nového člena do tzv. sportovního rejstříku a následně žádat o dotace ze státních prostředků (NSA, Plzeňský kraj a pod.).

Za zaslané příspěvky děkujeme!